Porsche M5 Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Gépjármű értékesítő
2024.01.29.
Értékesítés

Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?
Akkor téged keresünk értékesítő csapatunkba!

Tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépjármű értékesítő

Főbb feladatok:

  • használt gépjárművek értékesítése, az ezzel járó ügyintézés;
  • kapcsolatteremtés és kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • márkakereskedésünk szolgáltatásainak ajánlása az ügyfelek részére;
  • maximális vevő-elégedettség biztosítása magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén.

A jelentkezés feltételei:

  • több éves márkakereskedésben, gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • min. középfokú végzettség;
  • jó kommunikációs készség, ügyfélorientáltság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • kommunikációképes angol/német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • professzionális, támogató csapat,
  • fix fizetés és eredményorientált prémium,
  • egyéb, béren kívüli juttatások (pl.: sportolási lehetőség, egészségbiztosítás),
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Ha imádod az autókat és szeretnél egy lendületes, vidám csapat tagja lenni, küldd el nekünk szakmai életrajzodat a [email protected] email címre! Várjuk jelentkezésed!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche M5
1238 Budapest
Szentlőrinci út
Telefonszám: +36 20 881 3100

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.